DomovReferencie

https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2018/10/portfolio_10.jpg

HoReCa Segment

Hotel Baračka, La Piazzetta, Hotel Flóra, FoodFabrik, Gastrocentrum Trenčín a ďalšie

Pre našich klientov z oblasti HoReCa sme zabezpečovali komplexné dodávky chladiarenskej techniky, revitalizáciu, servis a opravy jestvujúcich inštalácií. Pre mnoho z našich klientov poskytujeme služby na báze servisnej zmluvy, prostredníctvom ktorej monitorujeme zariadenia a pravidelne vykonávame potrebný servis. Výsledok je bezporuchová prevádzka a významné šetrenie nákladov.

https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2018/10/portfolio_11.jpg

Priemyselná oblasť

Leoni Slovakia, Nemocnica pre obvinených a odsúdených v Trenčíne, WiCAM s.r.o., A - STUDIO s.r.o., TESCO STORES SR, a.s. a ďalšie

Profesionálne riešenia sú základným predpokladom úspešného podnikania. Zabezpečujeme od návrhu najvhodnejšieho riešenia, prípravy projektu až po realizáciu, monitoring a vopred plánovaný servis. Naši klienti šetria finančné prostriedky a s využitím našich servisných služieb minimalizujú pravdepodobnosť vzniku poruchy, ktorá môže byť kritická pre chod technologických zariadení.

https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2018/09/gallery_projects_04.jpg

Špecializované inštalácie

Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka a ďalšie

Medzi významné referencie možno uviesť návrh a realizáciu klimatizačných technológií ako i vzduchotechniky do špecializovaných laboratórií Trenčianskej univerzity AD v Trenčíne.

https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2018/10/gallery_projects_20.jpg

Developerské projekty

PHASE TRADING SK s.r.o., Arkádia Slovakia a.s., Stanica Nivy v Bratislave, WiCAM s.r.o., BartanusReality a ďalšie

Realizujete stavby zamerané na bývanie alebo podnikanie? Ak áno ste na správnom mieste. Pripravíme Vám kompletné riešenia s využitím inteligentných klimatizácií ako i vzduchotechniky pre Vaše nové priestory.

Všetky práva vyhradené © 2021 Roman Mrákava ProfiChladenie | Technicky zabezpečuje: INNO, s.r.o.