DomovReferencie

https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2021/09/SamTell-Blog-Restaurant-Kitchen-Design-Tips-to-Maximize-Functionality.jpg

HoReCa Segment

Pre našich klientov z oblasti HoReCa sme zabezpečovali komplexné dodávky chladiarenskej techniky, revitalizáciu, servis a opravy jestvujúcich inštalácií. Pre mnoho z našich klientov poskytujeme služby na báze servisnej zmluvy, prostredníctvom ktorej monitorujeme zariadenia a pravidelne vykonávame potrebný servis. Výsledok je bezporuchová prevádzka a významné šetrenie nákladov.
Hotel Baračka
La Piazzetta
Hotel Flóra
FoodFabrik
Gastrocentrum Trenčín
https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2021/09/rpbpso02wlh31-scaled-e1632393360675.jpg

Priemyselná oblasť

Zabezpečujeme od návrhu najvhodnejšieho riešenia, prípravy projektu až po realizáciu, monitoring a vopred plánovaný servis. Naši klienti šetria finančné prostriedky a s využitím našich servisných služieb minimalizujú pravdepodobnosť vzniku poruchy, ktorá môže byť kritická pre chod technologických zariadení.
TESCO STORES SR a.s.
Leoni Slovakia
Potraviny Žabka
ING Group
OMW Slovensko s.r.o.
Nemocnica pre obvinených a odsúdených v Trenčíne
https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2018/09/gallery_projects_11-e1632393297546.jpg

Špecializované inštalácie

Medzi významné referencie možno uviesť návrh a realizáciu klimatizačných technológií ako i vzduchotechniky do špecializovaných laboratórií Trenčianskej univerzity AD a Rádiologickej kliniky v Trenčíne.
Rádiologická klinika s.r.o.
Pohrebná služba Chryma
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka
https://profichladenie.sk/wp-content/uploads/2021/09/commercial-air-condition-1-e1632393239177.jpg

Developerské projekty

Realizujete stavby zamerané na bývanie alebo podnikanie? Ak áno ste na správnom mieste. Pripravíme Vám kompletné riešenia s využitím inteligentných klimatizácií ako i vzduchotechniky pre Vaše nové priestory.
Sedačky Phase
Arkádia Slovakia a.s.
WiCAM s.r.o.
BartanusReality
Stanica Nivy v Bratislave